Barbie - Panenka Barbie nyní i jako stavebnice od Megabloks

Kdo by neznal panenku Barbie...

Panenka Barbie

Kdo by neznal panenku Barbie. Panenku Barbie, která je tu s námi už od roku 1959 a je dnes historicky celosvětově nejprodávanější a nejpopulárnější panenkou zná opravdu každý. Neméně známí jsou i přítel Barbie Ken, který se přidal k Barbie v roce 1961 a další přátelé Midge,, Kelly či rodinní příslušníci Skipper, Stacie a další postavy ze života Barbie. O panence Barbie bylo natočeno také spousta filmů, ke kterým se samozřejmě vyráběli i panenky jako např. Barbie balerína, Barbie princezna, Barbie popová hvězda, Barbie mořská panna, Barbie škola pro princezny, Barbie mořská panna, Barbie kouzelný módní salón a mnoho dalších, Stejně tak se i setkáváme s panenkami Barbie, které vyjadřují různé profese jako například Barbie cvičitelka nebo životní situace jako Barbie nevěsta a další. Samozřejmě se k panenkám vyrábí i spousta příslušenství jako např. automobil Barbie, pejsci či koně a domečky.

 

S motivy Barbie se setkáváme prakticky ve všech oblastech dětského života a to doslova na každém kroku. Motiv Barbie nacházíme na dalších hračkách třeba na míčích, nafukovacích hračkách, puzzle, stolních hrách a mnoho dalších nebo i na školních potřebách, oblečení nebo i hrníčcích. Prostě fenomén Barbie je všude kolem nás.

A nyní Vám přinášíme panenku Barbie jako stavebnici od Megabloks. 

 

 

Úvodní sada stavebnic začíná od základních setů s příslušenstvím, které obsahuje panenku a tematické příslušenství, vhodné pro nejmenší holčičky.

BABRIE NA NÁKUPECH STAVEBNICE MEGABLOKS 80201 BABRIE A ŠTĚNĚ STAVEBNICE MEGABLOKS 80202

Řada stavebnic panenka Barbie poté pokračuje stavebnicemi střední velikosti, které jsou baleny v krásné krabičce připomínající nákupní tašku.

BABRIE MÓDNÍ SALON STAVEBNICE MEGABLOKS 80211 BABRIE VOZÍK SE ZMRZLINOU STAVEBNICE MEGABLOKS 80212

Vrcholem řady stavebnic Panenka Barbie jsou luxusní sety.

BABRIE PÁRTY U BAZÉNU STAVEBNICE MEGABLOKS 80228 BABRIE LUXUSNÍ DŮM STAVEBNICE MEGABLOKS 80229

Všechny Barbie stavebnice mají kostky ve velikosti Megabloks micro, které jsou plně kompatibilní s kostkami Lego.

Náš kompletní sortiment zboží s motivy Barbie najdete - ZDE -